• A-
  • A
  • A+

Початкові класи

 

Територія обслуговування ПСНВК № 86 (початкова школа)

1. вул Ціолковського (від початку до вул М.Грушевського) №1-24

2. вул. Республіканська

3. вул Грабчака

4. вул Освітянська (від початку до вул Ціоковського)№-1-5а

 

Навчально-виховний комплекс № 86  - це обєднання «дошкільний заклад – школа. Це казковий палац дитинства, в якому діти почувають себе справжніми господарями. Чудові умови для дошкільників, молодших школярів. Це тісний контакт педагогів (вихователів і вчителів). Це спільні думки, інтереси, проблеми. Це той психологічний клімат, який допомагає гармонійно і всебічно виховати і навчити дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

 Наш СНВК має такі переваги:

 ØСистема навчання і виховання зручна для дітей, оскільки відсутній психологічно складний для дитини період адаптації до школи; немає нервового перевантаження і психологічної втоми від перших тижнів навчання, від незвичних умов напруженого режиму дня, великої кількості дітей.

 ØПо-друге, школа повного дня відповідає усім вимогам батьків, оскільки їм не потрібно змінювати режим роботи з переходом дитини до навчання в школі..

 ØПо-третє, важливим позитивним моментом є те, що кожен вчитель початкових класів знає бітькі своїх учнів з дворічного віку.

 ØВчитель під час процесу підготовки дитини до школи може спостерігати за процесом формування навичок у дитини, визначити їхні іздібностіінахили, щоб потім підтримувати їх розвиток і надалі, але вже більш цілеспрямовано.

 ØПо-четверте, передбачено індивідуальний підхід до кожного учня.

 Творчого учня виховає лише творчий вчитель. Творчість – норма дитячого розвитку, органічно притаманна дитині раннього віку.

Найбільшого визнання отримав хореографічний гурток «Сузіря». Його маленькі зірочки посідали призові місця на багатьох міських, обласних, Всеукраїнських та навіть Міжнародних конкурсах. Він є

 üЛауреати фестивалю мистецтв «Созвездие муз» м. Харків.

 üДипломанти регіонального туру Всеукраїнського фестивалю «Крок до зірок».

 üПереможець фестивалю дитячої творчості «Світ дитячих захоплень».

 Діти – це наші зірочки, які показують нам чудові раки, розваги, вечори відпочинку.

 Педагогічний колектив направляє свою роботу на створення у початковій школі таких умов, щоб ті якості, навички, уміння, формування яких ще не завершилося на рівні дошкільного віку, могли б повноцінно розвиватися у початковій школі й, водночас, сприяли формуванню пріоритетної провідної діяльності, нововведення цього віку – навчальної діяльності.

 Учні початкової школи залучаються до проведення міських заходів. Розваг, свят, конкурсів, олімпіад.

 У початковій школі СНВК створена відповідна навчальні база: ортопедичні парти,бібліотечні куточки у кожному класі, педшафи, оформлені згідно програмових вимог. В кожному класі є інтерактивні дошки.

 Наші учні володіють високю пізнавальною активністю,  у них розвинена потреба в отриманні знань. Початкова школа, зберігаючи наступність з дошкільним періодом дитинства, забезпечує пдальше становлення особистості дитини, її інтелектуальний, моральний та фізичний розвиток.

Початкова школа працює за програмою Міністерства освіти та науки України, Державним стандартом початкової освти  в Україні. Навчання та виховання в закладі здійснюється українською мовою. Англійська мова вивчається поглиблено. Тому вчителі англійської мови вдосконалюють методи і засоби викладання, впроваджують нові технології.

 Наші учні є активними учасниками Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

 Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

 Учасник та призери Міського конкурсу «Юний ерудит»

 Кабінет 3 класу визнано найкращим за результатами міського конкурсу-огляду «Дизайн  сучасної школи».

 В класах панує доброзичлива дружня атмосфера, турбота і піклування один про одного.

 Крім традиційних форм навчально-виховної роботи, ми проводими конкурси «Солодка парочка»,  «Міс СНВК», «Різдвяні вечорниці», «Творчий звіт СНВК» та багато інших заходів.

 Діти і вчителі люблять відкривати нові горизонти, знайомитися з красою і традиціями нашої країни. І тому ми часто їздимо на екскурсії в різні куточки України: Київ, Харків, Дніпро, Умань, Петрівка, Опішня тощо.

 

Контактні дані

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %