• A-
  • A
  • A+

Початкові класи

 

       Під час зимових канікул  учні ПСНВК №86 цікаво і змістовно проводили час. У закладі були організовані різноманітні заходи такі як : ігри на свіжому повітрі, виготовлення годівничок, вивчення колядок і щедрівок. Діти разом із вчителями мали прогулянку до міської новорічної ялинки. Були проведені конкурси на кращий зимовий малюнок та на найкращу ялинку (сніговика) із покидькових матеріалів. Також діти дізналися багато цікавого про свято Водохреща, про традиції та звичаї українського народу.   14 січня учні та вихованці ПСНВК №86 разом із своїми педагогами мали унікальну можливість привітати методистів Полтавського міського методичного кабінету із святом Нового року.

 

Територія обслуговування ПСНВК № 86 (початкова школа)

1. вул Ціолковського (від початку до вул М.Грушевського) №1-24

2. вул. Республіканська

3. вул Грабчака

4. вул Освітянська (від початку до вул Ціоковського)№-1-5а

 

Навчально-виховний комплекс № 86  - це обєднання «дошкільний заклад – школа. Це казковий палац дитинства, в якому діти почувають себе справжніми господарями. Чудові умови для дошкільників, молодших школярів. Це тісний контакт педагогів (вихователів і вчителів). Це спільні думки, інтереси, проблеми. Це той психологічний клімат, який допомагає гармонійно і всебічно виховати і навчити дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

 Наш СНВК має такі переваги:

 ØСистема навчання і виховання зручна для дітей, оскільки відсутній психологічно складний для дитини період адаптації до школи; немає нервового перевантаження і психологічної втоми від перших тижнів навчання, від незвичних умов напруженого режиму дня, великої кількості дітей.

 ØПо-друге, школа повного дня відповідає усім вимогам батьків, оскільки їм не потрібно змінювати режим роботи з переходом дитини до навчання в школі..

 ØПо-третє, важливим позитивним моментом є те, що кожен вчитель початкових класів знає бітькі своїх учнів з дворічного віку.

 ØВчитель під час процесу підготовки дитини до школи може спостерігати за процесом формування навичок у дитини, визначити їхні іздібностіінахили, щоб потім підтримувати їх розвиток і надалі, але вже більш цілеспрямовано.

 ØПо-четверте, передбачено індивідуальний підхід до кожного учня.

 Творчого учня виховає лише творчий вчитель. Творчість – норма дитячого розвитку, органічно притаманна дитині раннього віку.

Найбільшого визнання отримав хореографічний гурток «Сузіря». Його маленькі зірочки посідали призові місця на багатьох міських, обласних, Всеукраїнських та навіть Міжнародних конкурсах. Він є

 üЛауреати фестивалю мистецтв «Созвездие муз» м. Харків.

 üДипломанти регіонального туру Всеукраїнського фестивалю «Крок до зірок».

 üПереможець фестивалю дитячої творчості «Світ дитячих захоплень».

 Діти – це наші зірочки, які показують нам чудові раки, розваги, вечори відпочинку.

 Педагогічний колектив направляє свою роботу на створення у початковій школі таких умов, щоб ті якості, навички, уміння, формування яких ще не завершилося на рівні дошкільного віку, могли б повноцінно розвиватися у початковій школі й, водночас, сприяли формуванню пріоритетної провідної діяльності, нововведення цього віку – навчальної діяльності.

 Учні початкової школи залучаються до проведення міських заходів. Розваг, свят, конкурсів, олімпіад.

 У початковій школі СНВК створена відповідна навчальні база: ортопедичні парти,бібліотечні куточки у кожному класі, педшафи, оформлені згідно програмових вимог. В кожному класі є інтерактивні дошки.

 Наші учні володіють високю пізнавальною активністю,  у них розвинена потреба в отриманні знань. Початкова школа, зберігаючи наступність з дошкільним періодом дитинства, забезпечує пдальше становлення особистості дитини, її інтелектуальний, моральний та фізичний розвиток.

Початкова школа працює за програмою Міністерства освіти та науки України, Державним стандартом початкової освти  в Україні. Навчання та виховання в закладі здійснюється українською мовою. Англійська мова вивчається поглиблено. Тому вчителі англійської мови вдосконалюють методи і засоби викладання, впроваджують нові технології.

 Наші учні є активними учасниками Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

 Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

 Учасник та призери Міського конкурсу «Юний ерудит»

 Кабінет 3 класу визнано найкращим за результатами міського конкурсу-огляду «Дизайн  сучасної школи».

 В класах панує доброзичлива дружня атмосфера, турбота і піклування один про одного.

 Крім традиційних форм навчально-виховної роботи, ми проводими конкурси «Солодка парочка»,  «Міс СНВК», «Різдвяні вечорниці», «Творчий звіт СНВК» та багато інших заходів.

 Діти і вчителі люблять відкривати нові горизонти, знайомитися з красою і традиціями нашої країни. І тому ми часто їздимо на екскурсії в різні куточки України: Київ, Харків, Дніпро, Умань, Петрівка, Опішня тощо.

 

Контактні дані

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %