• A-
  • A
  • A+

Річний звіт

Річний звіт

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

 

спільного засідання педагогів СНВК № 86 та громадськості

 

 

 

м.Полтава                                               19 травня 2017 р.

 

 

 

Присутні: 184 чол.

 

 

 

 

 

Порядок денний

 

 

 

1.     Звіт директора СНВК № 86 Шурко Л.М. за 2015-2016 навчальний рік.

 

2.     Виступ громадськості.

 

3.     Концерт «Ми – щасливі діти!».

 

 

 

1. По першому питанню слухали Шурко Любов Митрофанівну, директора СНВК № 86, яка звітувала перед педагогічним колективом та громадськістю про виконану роботу в 2016-2017 навчальному році.

 

Директор доповіла, що у 2016 - 2017 навчальному році в закладі функціонувало 10 груп, з яких 2 групи раннього віку (в них 57 дітей), 8 груп дошкільного віку (в них 264 дитини) та 1, 2, 3 класи початкової школи (101 учень). Усього 422 дітей.

 

Любов Митрофанівна розповіла, що  СНВК № 86 повністю забезпечений педагогічними кадрами та технічним персоналом.

 

У 2016-2017 навчальному році педагогічний колектив працював над такими завданнями:

 

1.     Підвищити ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи шляхом посилення персональної відповідальності кожного учасника освітнього процесу та організації роботи по валеологічній освіті дітей і батьків.

 

2.     Формувати пізнавальні інтереси дошкільнят засобами пошуково-дослідницької діяльності.

 

3.     Продовжувати роботу з формування у дошкільників та молодших школярів глибоких уявлень про історію, природу, культуру рідної країни, високих моральних рис, національної самосвідомості та громадянської відповідальності.

 

4.     Методичну роботу з педагогічними кадрами спрямовувати на відновлення, оновлення та поглиблення необхідних загальноосвітніх і професійних знань, умінь і навичок фахівця, на підвищення якості освітнього процесу.

 

Колектив СНВК № 86 працює над  виконанням Законів України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту». Навчально-виховна робота в дошкільних групах ведеться за програмою «Дитина». Великої уваги заслуговує робота зі створення сучасної навчальної бази закладу. В освітньо-виховному процесі педагоги СНВК № 86 використовують новітні педтехнології (додаток № 1).

 

У СНВК № 86 проходять різноманітнні заходи.Упродовж 2016-2017 навчального року колектив СНВК брав активну участь у методичній роботі міста. Так, у листопаді 2016 року на базі закладу проводився День педмайстерності «Шляхи і методи розвитку мовленнєвої компетенції у дошкільнят». Для вихователів ДНЗ, СНВК міста були підготовлені і показані заняття з мовленнєвого розвитку, з використанням новітніх методик і педтехнологій, таких як метода моделювання, мнемотехніки, використанням «Мовленнєвого конструктора», технології ТРВЗ, карт Проппа сінквейн.

 

Заклад продовжує працювати з АПН України та апробує парціальну програму для вихованців дошкільних навчальних закладів «Дівчатка і хлоп’ята – майбутні мами й тата!»

 

Традиційними залишилися  театралізовані привітання учнями початкових класів шкільного підрозділу разом з педагогами закладу шефів та організації з народними, державними, професійними святами.

 

Дошкільні групи працюють над упровадженням варіативної частини Базового компоненту дошкільної   освіти. У дошкільному підрозділі на безоплатній основі упродовж 2016-2017 навчального року працювали гуртки різних напрямків роботи (додаток № 2).

 

       На базі СНВК № 86 проходила педагогічна практика студентів ПДПУ ім. В.Г.Короленка.

 

Досягненнями колективу та учнів СНВК № 86 у 2016-2017 навчальному році сталоГран-прі за участь у конкурсі «Великодній кошик» в рамках Міського дитячого фестивалю композицій «Великодня писанка» під патронатом  Полтавського міського голови Олександра Мамая (2017 р.), ІІ місце в міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захопленю».

 

Уся робота педагогічного колективу СНВК щомісячно  висвітлюється в часописі «САД’ОК» (дошкільний підрозділ),  газеті «Вісник цікавих подій» (шкільний підрозділ), а також на WEB-сайті СНВК. Робота педагогічного колективу СНВК № 86 неодноразово висвітлювалася й в газеті «Освітній простір» управління освіти Полтавської міської ради та «Полтавський вісник».

 

Педагогічний колектив працює над зміцненням фізичного здоров’я дітей. У закладі розроблена та проводиться система загартовуючих заходів на навчальний рік та на літній оздоровчий період.

 

Залишається традицією проведення в СНВК № 86 щорічних трудових екологічних акцій «Посади своє дерево» та «Квіти – це очі Землі». На території закладу висаджено 15 персиків, 3 ялинки, по-новому оформлені дві декоративні семиярусні клумби, ьдосаджені новими квітами усі клумби.

 

Матеріальна база СНВК № 86 значно зміцніла за рахунок бюджетних, спонсорських та батьківських коштів.

 

Так, в 2016– 2017 навчальному році за державні кошти:

 

1.     Придбано

 

·        МФУ – 1 шт.;

 

·        Монітори – 5 шт.;

 

·        Системні блоки – 5 шт.;

 

·        Ноутбуки – 9 шт.;

 

·        Клавіатура – 5 шт.;

 

·        Комп’ютерні миші – 5 шт.;

 

·        Мультимедійний екран – 1 шт.;

 

·        Мультимедійний проектор – 1 шт.;

 

·        Слайсерізка з насаджками для нарізання хліба – 1 шт.;

 

·        Овочерізка – 1 шт.;

 

·        Овочечистка – 1 шт.;

 

·        Тістомісм – 1 шт.;

 

·        Електрична сковорда – 1 шт.;

 

·        Парти одномісні – 40 шт.;

 

·        Стільці до парт – 40 шт.;

 

Текстиль:

 

·        Покривала – 30 шт.;

 

·        Матраци – 25 шт.;

 

·        Ковдри – 25 шт.;

 

·        Тканина – 95 п.м;

 

·        Рушники – 61 шт.;

 

2.     Виконано ремонтні роботи:

 

·        Мережі гарячого водопостачання;

 

·        Каналізаційної труби.

 

За спонсорські кошти придбано:

 

·        Лінолеум 32 м²    120005,00 грн.

 

За батьківські кошти

 

     1.  Придбано:

 

·        Кронштейн   – 2 шт. - 1 119,00 грн.,

 

·        Проектор – 1 шт. - 7 999,00 грн.,

 

·        Екран  – 1 шт. – 1425,00 грн.,

 

·        Кабель до проектора  – 1 шт. -  365,00 грн.,

 

·        Диван «Олівер»  – 2 400, 00 грн.,

 

·        Дитяча ігрова стінка «Кораблик» – 1 шт. – 1 500,00  грн.,

 

·        Дитяча ігрова стінка «Паркінг» – 1 шт. – 1 544,00  грн.,

 

·        Дитяча ігрова стінка «Машенька» – 1 шт. – 966,00  грн.,

 

·        Кабель  – 1 шт. -  1 300,00 грн.,

 

·        Тумба – 2 шт. – 1 060,00 грн.,

 

·        Дитяча лікарня и- 1 шт. – 925,00 грн

 

·        Кухонні меблі (1 набір.) -  6 000 грн..

 

     2.  Виконано ремонтні роботи:

 

·        Електромережі на харчоблоці – 1 000,00 грн.,

 

·        Капітальний методичного кабінету – 11 499,00 грн.,

 

·        В групах та класах («Полуничка» та 3 клас – роздягальня, «Кульбабка» - кухня, «Сонечко - групова», «Ромашка» - тамбур, «Ластівка» - туалет) – 3 910 грн..

 

Усього на суму   42  972,00 грн..

 

У 2016-2017 навчальному році адміністрацією разом з пожежно-технічною комісією перевірений стан безпеки будівлі, внутрішнього протипожежного водопроводу і пожежних кранів в СНВК з практичним пуском води, здійснено навчання персоналу типовим правилам пожежної безпеки.

 

Виконано комплексні заходи з профілактики виробничого травматизму на 2016 та розроблені на 2017 рік. Виробничих травм за звітний період з працівниками не було.

 

У СНВК дотримується санітарно-епідеміологічний режим. При планових перевірках санепідемстанції зауважень немає.

 

У квітні 2017 р. були проведені День охорони праці та День цивільної оборони. Двічі в рік проводилися Тижні безпеки дитини. Вживаються необхідні заходи з попередження дитячого травматизму.

 

Медичне обслуговування дітей проводиться відповідно плану роботи медичного кабінету, розробленого лікарем на рік.

 

В СНВК здійснюється 3-х разове харчування дошкільників. Для учнів 1,2 та 3 класів організоване харчування за бюджетні  та батьківські кошти. Проводиться  бережливе харчування.

 

На базі СНВК в червні працює пришкільний оздоровчий табір «Сузір’я», директор табору Сліпченко М.І..

 

Упродовж  2016-2017 навчального року колектив працював з різними державними та громадськими організаціями (див. додаток № 3).

 

 

 

 

 

2.     Виступили:

 

1. Безпала З.В., мама учня 3 класу, яка  подякувала директора, Шурко Л.М. за створення належних санітарно-гігієнічних умов, чистоту і порядок в закладі. Вона відмітила, що в закладі створений сприятливий мікроклімат. З  дітьми проводиться змістовна робота висококваліфікованими педагогами.

 

2.  Голова батьківського комітету Котвицька А.А., яка висловила подяку директору Шурко Л.М. за створення сучасної навчальної та матеріально-технічної бази в дошкільних групах та класах початкової школи, раціональне використання бюджетних, спонсорських та батьківських коштів.

 

 

 

3. Перегляд концерту «Ми – щасливі діти!», показаний вихованцями СНВК та учасниками хореографічного ансамблю «Сузір’я» (керівники Таскіна Н.В., Сліпченко М.І., Зозуліна В.Б., Ляшенко О.М.).

 

 

 

 

 

Рішення :

 

 

 

1.  Вважати роботу СНВК № 86 в 2016 –2017 навчальному році змістовною та ефективною.

 

2. В 2017-2018 навчальному році продовжувати підтримувати та зміцнюватипартнерські зв’язки з батьківською громадою. Розширювати роботу здержавними та громадськими організаціями.

 

3. В 2017-2018 навчальному році освітній процес продовжувати організовувати за такими пріоритетними напрямками: художньо-естетичний, громадянсько-патріотичний, поглиблене вивчення англійської мови з 1 класу.

 

 

 

 

 

 

 

Голова зборів                                                                 Шурко Л.М.

 

 

 

Секретар                                                                         Пасюра С.А.

 

 

 

Контактні дані

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %